DANE KONTAKTOWE

Prosimy o kontakt telefoniczny:
796 260 782
lub drogą mailową:
biuro@sokol-ochrona.pl
Formularz kontaktowy

O firmie

Polska Agencja Ochrony SOKÓŁPolska Agencja Ochrony SOKÓŁ rozpoczęła swoją działalność w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej na podstawie koncesji L-0255/10 wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Działalność firmy oparta jest na wieloletnim doświadczeniu zawodowym założyciela firmy. Od pierwszych dni swojego istnienia firma stawia na profesjonalizm i jakość świadczonych usług.

Polska Agencja Ochrony SOKÓŁ jest firmą uniwersalną oraz zorientowaną rynkowo. Elastycznie reaguje na zmieniające się potrzeby klientów dostosowując przy tym zakres i jakość oferty do ich oczekiwań oraz promując kompleksową usługę.

Usługa ochrony przystosowywana jest więc ściśle do wymagań stawianych przez Zleceniodawcę z uwzględnieniem specyfiki obiektu, planu ochrony, sporządzoną analizę zagrożeń.

Firma specjalizuje się w zabezpieczeniu imprez masowych, świadczy także usługi w zakresie ochrony fizycznej obiektów, ochrony osobistej.

Firma zatrudnia doświadczonych agentów ochrony posiadających licencję I lub II stopnia oraz pracowników przeszkolonych w zakresie ochrony imprez masowych. Agenci ochrony podlegają stałemu procesowi podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

W celu zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa klientów firma posiada polisę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 500.000 zł.

Motto naszej firmy brzmi: … byś poczuł się bezpieczny!

PRACOWNICY

Nie jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej.
Zatrudniamy tylko przeszkolonych i wykwalifikowanych Agentów Ochrony.

DOŁĄCZ DO NAS

Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz się uczyć od najlepszych powinieneś pracować razem z nami. Nie czekaj i wyślij swoje CV już dziś! Więcej informacji w dziale Praca.